Legnica – Szkolenie stanowiskowe dla pracowników przetwarzających Dane Osobowe

Szkolenie 2 – 3 godzinne

Szkolenia dla pracowników którzy będą lub już przetwarzają Dane Osobowe w codziennej pracy (klientów, pracowników itp.).
Szkolenia są obowiązkowe przed przystąpieniem pracownika do pracy.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia RODO prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę Polskiego Centrum Bezpieczeństwa i Prewencji.

Szkolenia dostępne w wersji on-line oraz stacjonarnie.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Pasternak, 601 304 967, 76 862 40 50

Skontaktuj się z Ośrodkiem w Legnicy korzystając z poniższego formularza:

* - oznacza pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w witrynie internetowej dostępnej pod adresem dzdz.edu.pl jest Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Biskupiej 10a. Każda osoba podająca dane osobowe czyni to dobrowolnie i ma prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na sformułowane pytanie i kontynuowanie ewentualnej dalszej korespondencji.