Wrocław – Kurs spawanie gazowe metodą 311

Kurs spawania acetylenowo- tlenowego (gazowe) metodą 311

2-1024x576

Cel: Szkolenie teoretyczne i praktyczne mające na celu zdobycie umiejętności spawania acetylenowo – tlenowego (gazowego) – 311 w zakresie wykonywania spoin czołowych w złączach blach oraz uzyskanie kwalifikacji / uprawnień w odpowiednim zakresie Celem zajęć jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu zgodnie z wytycznym Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach.
Na kurs mogą zostać przyjęci kandydaci, którzy:
  • ukończyli co najmniej szkołę podstawową lub szkołę zawodową,
  • ukończyli 18 rok życia,
  • posiadają zdolność do wykonywania zawodu spawacza, potwierdzoną świadectwem lekarskim.
W kursie uczestniczyć mogą także spawacze posiadający Książkę Spawacza, którzy chcą poszerzyć posiadane uprawnienia spawalnicze o nową metodę spawania.

Absolwent kursu uzyskuje wiedzę i umiejętności do samodzielnego i bezpiecznego wykonywania zawodu spawacza. W wyniku pozytywnie zdanego egzaminu składającego się z części teoretycznej i praktycznej absolwent otrzymuje: Książkę Spawacza oraz Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza.

Egzamin przeprowadza Komisja Spawalnicza powołana przy Dolnośląskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.
Czas trwania: 127 godzin, w tym 31 godzin zajęć teoretycznych i 96 godzin zajęć praktycznych
Terminy: od 18.01.2020
Cena: 2000 zł/os. przy zgłoszeniach grupowych negocjacja ceny
Inne:  materiały szkoleniowe
Osoba do kontaktu: Joanna Skoczylas, Dorota Ozga 71 344-28-12, okz.biskupia@dzdz.edu.pl

Skontaktuj się z Ośrodkiem we Wrocławiu korzystając z poniższego formularza:

* - oznacza pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w witrynie internetowej dostępnej pod adresem dzdz.edu.pl jest Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Biskupiej 10a. Każda osoba podająca dane osobowe czyni to dobrowolnie i ma prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na sformułowane pytanie i kontynuowanie ewentualnej dalszej korespondencji.