Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MIG -131

Celem zajęć jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu zgodnie z wytycznym Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach.

Na kurs mogą zostać przyjęci kandydaci, którzy:

• ukończyli co najmniej szkołę podstawową lub gimnazjum
  • ukończyli 18 rok życia,
  • posiadają zdolność do wykonywania zawodu spawacza, potwierdzoną świadectwem lekarskim.
W kursie uczestniczyć mogą także spawacze posiadający Książkę Spawacza, którzy chcą poszerzyć posiadane uprawnienia spawalnicze o nową metodę spawania.

Absolwent kursu uzyskuje wiedzę i umiejętności do samodzielnego i bezpiecznego wykonywania zawodu spawacza.

Egzamin
W wyniku pozytywnie zdanego egzaminu składającego się z części teoretycznej i praktycznej absolwent otrzymuje: Książkę Spawacza oraz Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza.
Egzamin przeprowadza Komisja Spawalnicza powołana przy Dolnośląskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Czas trwania: 153 godziny, w tym 33 godziny zajęć teoretycznych i 120 godzin zajęć praktycznych
Terminy: trwa nabór
Cena: 2500 - 3000,00 zł/os.   (minimalna liczba uczestników 10 osób)
dla klientów indywidualnych  przy zgłoszeniach grupowych negocjacja ceny