BHP szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych

Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności, w szczególności z zakresu:
-   przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy związanych z wykonywaną pracą,
-   zagrożeń związanych z wykonywaną pracą oraz metod ochrony przed tymi zagrożeniami,
-   postępowania w razie wypadku oraz w sytuacjach zagrożeń.

Uczestnicy szkolenia
Szkolenie przeznaczone jest dla osób  pracujących na stanowiskach robotniczych i innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne.

Zakończenie szkolenia
Szkolenie kończy się egzaminem sprawdzającym przed komisją egzaminacyjną powołaną przez organizatora szkolenia. Pozytywna ocena z egzaminu stanowi podstawę do wydania uczestnikowi szkolenia zaświadczenia o jego ukończeniu. Zaświadczenie posiada logo Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

Czas trwania: 8 godzin
Terminy: trwa nabór
Cena: 100 zł/os. dla klientów indywidualnych
Inne:  materiały elektroniczne