BHP szkolenie okresowe dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności, w szczególności z zakresu:
-   identyfikacji i oceny zagrożeń występujących w procesach pracy,
-   organizacji pracy i stanowisk pracy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii,
-   metod likwidacji lub ograniczenia zagrożeń czynnikami występującymi w środowisku pracy.

Uczestnicy szkolenia
Szkolenie jest przeznaczone dla:
-  pracowników inżynieryjno-technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji,
-  pracowników realizujących zadania związane z organizacją komórek organizacyjnych, procesów pracy i stanowisk pracy.

Zakończenie szkolenia
Szkolenie kończy się egzaminem sprawdzającym przed komisją egzaminacyjną powołaną przez organizatora szkolenia. Pozytywna ocena z egzaminu stanowi podstawę do wydania uczestnikowi szkolenia zaświadczenia o jego ukończeniu. Zaświadczenie posiada logo Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

Czas trwania: 16 godzin
Terminy: rozpoczęcie: trwa nabór
Cena: 150 zł/os. dla klientów indywidualnych
Inne:  materiały elektroniczne