Kurs pierwsza pomoc przedmedyczna

Cel kursu:

Celem kursu pierwszej pomocy przedmedycznej jest przygotowanie słuchaczy w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym osobom dorosłym i dzieciom.

Wymagania stawiane uczestnikom kursu:

Udział w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej mogą wziąć wszystkie osoby wykazujące gotowość niesienia pomocy innym. Kandydaci powinni wykazywać się dobrym stanem zdrowia.

Absolwent kursu będzie potrafił udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacjach:

• utraty przytomności,
  • wstrząsu,
  • zatrucia,
  • zatrzymania krążenia krwi i oddechu,
  • krwawienia,
  • dławienia się,
  • oparzenia,
  • porażenia prądem,
  • hipotermii,
  • tonięcia,
  • drgawek,
  • złamań i innych urazów.

Po ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej słuchacz otrzymuje zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1632).

Czas trwania: 8 godzin
Terminy: trwa nabór
Cena: 180 zł/os.
Inne:  poczęstunek w trakcie zajęć (kawa, herbata)