Bez kategorii

Kolejna spawalnia na Dolnym Śląsku uruchomiona

13 maja 2015

spawacz

Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu uruchomił kolejną spawalnię na Dolnym Śląsku znajdującą się w Głogowie na ul. Obrońców Pokoju 19.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Głogowie uzyskał uprawnienia od Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach do szkolenia oraz egzaminowania w niej spawaczy w oparciu o Wytyczne Nr W-14/IS-17 po kursach spawania blach i rur spinami pachwinowymi i czołowymi w zakresie spawania:

• acetylenowo-tlenowego (311)
  • ręcznego spawania łukowego elektrodą otuloną (111)
  • MAG drutem elektrodowym litowym w osłonie gazu aktywnego (135)
  • MAG drutem elektrodowym proszkowym o rdzeniu topnikowym (136)
  • TIG z dodatkiem drutu/pręta litego (141).

Ośrodek organizuje kursy spawania, przeprowadza egzaminy weryfikacyjne uprawnień spawalniczych, a także oferuje dodatkowe godziny ćwiczeń przygotowujące do egzaminu.

Egzamin przeprowadza Komisja Spawalnicza powołana przy Dolnośląskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Głogowie gwarantuje kursantom:

• nowocześnie wyposażoną bazę szkoleniową,
  • profesjonalne stanowiska spawalnicze, oddzielone od siebie parawanami i zasłonięte kotarami, stanowiska posiadające indywidualną instalację odciągową oczyszczającą powietrze wyposażone w najnowsze urządzenia do spawania firmy Trafilux,
  • salę wykładową z wysokiej klasy sprzętem audiowizualnym,
  • zajęcia prowadzone pod uważnym okiem doświadczonego instruktora,
  • materiały dydaktyczne i pomoce naukowe dla każdego uczestnika kursu,
  • możliwość nowoczesnego i efektywnego szkolenia w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursach spawania mogą zapisać się na kurs spawania metoda MAG na stronie http://dzdz.edu.pl/kursy-i-szkolenia/kurs-spawanie-metoda-mag-glogow lub skontaktować się bezpośrednio z Ośrodkiem Kształcenia Zawodowego w Głogowie.

atestRog_Kurs_spawania_OKZGlogow

Galeria zdjęć z kursu

Tagi: , , ,

Stronę znajdowano między innymi po wpisaniu poniższych fraz w wyszukiwarce:

• kurs na koparke glogow
  • kurs spawaczy glogow
  • spawalnia